• Polski
http://www.transportduda.pl/uploads/images/TOP/thumb_top_map_2.jpg http://www.transportduda.pl/uploads/images/thumb_slide1.jpg http://www.transportduda.pl/uploads/images/TOP/thumb_top2.jpg

Nieograniczone możliwości.

Profesjonalny transport za rozsądną cenę

Wyprzedzamy konkurencję – chcemy, abyś rozwijał się razem z nami!

Tabor

TABOR Duda Transport & Logistic:

  • samochody do 3,5 DMC
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu standard (wym. 13,6 x 2,48 x 2,8) 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu standard (wym. 13,6 x 2,48 x 2,8) z coilmulde 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu mega (wym. 13,6 x 2,48 x 3.0) 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu BDE (poszerzaną przy załadunku) 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu kontener 
  • zestawy jumbo (samochód z przyczepą o wym. 7,73 + 7,75) 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu chłodnia (wym. 13,55 x 2,48 x 2,82) 
  • ciągniki siodłowe z naczepami typu wywrotka (pojemność od 24 do 43m3 )

Stale modernizujemy tabor i uzupełniamy o auta przystosowane do potrzeb naszych Klientów oraz zmieniającego się rynku. Cały obsługiwany przez nas tabor kontrolowany jest poprzez systemy nawigacyjne, co daje możliwość stałej kontroli Państwa przesyłek w czasie rzeczywistym.

Duda w zgodzie z naturą.
Jesteśmy świadomi wpływu naszej działalności na środowisko. Posiadamy auta spełniające najbardziej rygorystyczne normy Euro 5 EEV, używamy najlepszego dostępnego paliwa o niskiej zawartości siarki.

DUDA Transport & Logistic  odbiera jedyną w Polsce Renault Magnum Legend z numerem 10 !

Pojawiła się limitowana seria legendarnego już Renault Magnum z 1991r w nowej odsłonie. Zaledwie 99 egzemplarzy Magnum Legend będzie na nowo podbijało serca kierowców i Klientów marki ogromną kabiną, świetnym wyglądem i właściwościami jezdnymi. I tylko jeden z numerem 10 będzie jeździł również po Polskich drogach. Duda Transport & Logistic odebrało jedyne w Polsce auto. Mieliśmy okazję zobaczyć Naszą Legendę na Master Truck Opole 2012.
Można było się tam przekonać, że Magnum Legend łączy w sobie wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne zapewniające podniesienie sprawności i oszczędność paliwa, a biało-czarnym kolorem nadwozia nawiązuje do pierwszego modelu AE. Seria specjalna łączy matową czerń podwozia z wykończoną białym lakierem kabiną. Znawcy z pewnością rozpoznają w niej kolory AE, pierwszego modelu Magnum zaprezentowanego publiczności w tych właśnie barwach podczas premiery w 1991 roku. To co wyróżnia Magnum Legend od pierwszego modelu, to najwyższej klasy wykończenie, obejmujące aluminiowe progi oraz chromowane kołpaki i nasadki na śruby, doskonale prezentujące się na tle matowej czerni podwozia. We wnętrzu zastosowano designerski wystrój, tworząc - poprzez zastosowanie szlachetnych materiałów - nastrój dyskretnej elegancji. W kabinie czarna, skórzana tapicerka ozdobiona logo Magnum Legend oraz tabliczka z numerem ciężarówki Limited Edition 10/99. Skórzane jest również wykończenie górnej powierzchni deski rozdzielczej oraz pokrycie leżanki. Tablica przyrządów została wykończona w tym samym co nadwozie, oryginalnym, czarnym, matowym kolorze. Samochód posiada tablicę rejestracyjną S1DUDA.
Magnum Legend to również perełka pod względem parametrów technicznych. Pojazd ten, to kwintesencja wszystkich innowacji wprowadzanych w kolejnych generacjach Magnum. Kabina, poziom komfortu i zużycie paliwa poddawane były ciągłym udoskonaleniom. Obecnie Magnum Legend, pomimo wyposażenia go w najpotężniejszą w tej gamie jednostkę napędową jaką jest silnik DXi 13 o mocy 520 KM, spełnia wymagania normy EEV - najostrzejszej, obowiązującej w transporcie drogowym normy czystości spalin. Aby zapewnić jeszcze niższe zużycie paliwa samochód został wyposażony w skrzynię biegów Optidriver+ oraz w pakiet Optiroll, pozwalający wykorzystać do maksimum bezwładność pojazdu. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, pojazd został wyposażony w standardzie w najskuteczniejszy układ hamulcowy EBS full oraz w zwalniacz hydrauliczny Voith.
W Duda Transport & Logistic auto zostało zestawione z naczepą Wielton. Naczepa Kurtynowa NS3K/KM, której stalowa konstrukcja została wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości S700 ma 3 osiowe tarczowe SAF INTEGRAL – DISC, zawieszenie pneumatyczne. Podłoga wykonana ze sklejki o podwyższonej wytrzymałości pozwala na nacisk osi wózka widłowego do 7200 kg i dach przesuwany niezależnie do przodu i do tyłu – całość pozwala na bezpieczną komfortową jazdę oraz na szybkie i sprawne załadunki i rozładunki.
W Duda Transport & Logistic jak widać zainwestowano w czyste, przyjazne środowisko i bezpieczeństwo. Tym bardziej, że przy odbiorze legendarnego modelu firma podpisała z Renault Tandem Trucks kontrakt na 12 kolejnych aut producenta. Po analizie i przełożeniu jakości, oszczędności i bezpieczeństwa do ceny Renault Magnum – wybór był przesądzony.
Niestety limitowana wersja już dawno została wyprzedana - pozostała linia regularna.

(źr. Renault Trucks) 

(projekt graficzny oklejenia kabin: mediaindustry.pl)

Newsletter

Oddział KATOWICE
tel.: +48 32 258 82 11
fax: +48 32 258 82 11

1) Skąd dowiedzieliście się Państwo o firmie Duda Transport & Logistic ?*
(inne źródło) jakie?
2) Jak oceniasz obsługę klienta w firmie Duda Transport & Logistic ?*
( opcjonalnie: Uzasadnienie)
3) Jak oceniasz terminowość dostaw ?*
4) Czy poleciłbyś nas ?*
5) Oceń naszą stronę internetową. *